Praca w Biedronce

biedronkaPrzychód w 2012r należącej do portugalskiej spółki Jeronimo Martins sieci dyskontów Biedronka wyniósł 6.73 mld.euro, co uplasowało ją na 4 miejscu w największych Polskich przedsiębiorstwach wg. rankingu polityka.pl. W październiku 2012 r. otworzono 2000 market w Łodzi. Sieć zatrudnia blisko 40 000 pracowników. Do 2015 r. planuje się otwarcie kolejnego tysiąca marketów, co nie będzie możliwe bez zatrudnienia kolejnych pracowników oraz sieci dystrybucji.

Największą liczbą pracowników w sieci Biedronka stanowią Sprzedawca-Kasjer, który dba o obsługę klienta, porządek na hali oraz wykładanie towaru.

Przepracowanie kilku lat na stanowisku Sprzedawca-Kasjer daje możliwość awansu na zastępcę kierownika, kierownika sklepu, a nawet kierownika regionalnego.

Pracownicy sieci Biedronka zatrudnieni są bezpośrednio przez Jeronimo Martins, a nie jak pracownicy w konkurencyjnych marketach, przez agencje pracy tymczasowej. Pracodawca zapewnia umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, paczki świąteczne, opiekę medyczną, kartę Multisport oraz wiele więcej.

Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość awansu powoduje, że chętnych do pracy w sieci Biedronka nie brakuje. Kandydaci muszą liczyć się jednak z ciężką fizyczną pracą zarówno w dzień, w nocy oraz weekendy. Pracownikom najczęściej oferuje się dwa weekendy wolne, a dwa pozostałe w pracy. Grafik układany jest z tygodnia na tydzień, co nie daje możliwości odległego w czasie planowania.

Od kandydatów pracujących na stanowisku Sprzedawca-Kasjer oczekuje się: – Wykształcenia minimum zawodowego
- Książeczki sanitarno-epidemiologicznej
- Dyspozycyjności
- Wysokiej motywacji do pracy
- Odporności na stres i uczciwości

Oferty pracy można znaleźć na stronie sieci sklepów, oraz na portalach z ofertami pracy. Można również złożyć CV do Biedronki osobiście.

Przykładowe CV do marketu można pobrać tutaj.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Handel i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>